Metaal bewerken
Metaal bewerken door middel van draadvonken, ook bekend als draaderoderen of draaderosie, is een vorm van metaalbewerking. Het is een machinale bewerking waarbij een nauwkeurigheid van 0,005 mm bereikt kan worden. Door deze hoge mate van nauwkeurigheid is het een vorm van metaaltechniek die zeer geschikt is voor vooral de fijnmechanische metaalbewerking. Bij Nefratech EDM-Center zijn we gespecialiseerd in deze wijze van metaal bewerken. We hebben de apparatuur klaarstaan om ervoor te zorgen dat ook voor u perfecte bewerkingen uitgevoerd kunnen worden. We raden u dan ook aan om eens contact met ons metaalbewerkingsbedrijf op te nemen als u meer wilt weten over de mogelijkheden die we u te bieden hebben op dit gebied. We hebben een zeer geavanceerd machinepark voor u klaarstaan, dat zijn gelijke niet kent in Europa. Lees ook: machinepark.
Metaalbewerking door draadvonken
Als u producten nodig heeft die tot in de kleinste details moeten worden bewerkt, dan raden we u aan om Nefratech EDM-Center voor metaalbewerking op maat contact op te nemen. Bij ons metaalbewerkingsbedrijf werken mensen met veel ervaring op dit gebied. Ons bedrijf bestaat inmiddels ruim 50+ jaar, in die jaren hebben we een grote kennis en expertise ontwikkeld. We hebben vele jaren ervaring met 5-assig simultaan draadvonken. Met de komst van de SODICK ALC800GH zijn de enige in Europa met een 8-assig voorbereide draadvonkmachines. We lopen hiermee ver voorop op de andere bedrijven op ons gebied. Bij ons is praktisch alles op het gebied van draadvonken mogelijk.
Vraag om een vergelijkende offerte.
Lees ook: Wat is draadvonken?
Meer weten over metaal bewerken door draadvonken?
Wij vertellen u graag meer over draaderoderen (zoals draadvonken of zinkvonken) en over de mogelijkheden die wij te bieden hebben plus de geavanceerde apparatuur die we voor u klaar hebben staan. We raden u dan ook aan om met ons metaalbewerkingsbedrijf op te nemen voor een vrijblijvend advies, als u hier meer over wilt weten. Nefratech EDM-Center zet de kennis en ervaring graag in om voor u een product te maken dat geheel voldoet aan uw eisen. U kunt via onze website snel een vrijblijvend advies en/of een offerte aanvragen. Contact.
Nefratech overtuigt ook ú!
"Heeft u een draadvonk- en/of zinkvonkbedrijf nodig? Wij staan erom bekend dat wij vanaf de ontwikkelingsfase al meteen met u meedenken. Hiermee besparen wij voor u kostbare tijd én kosten!"
Sven Stoffelen, general manager productie
Table of Contents
Frank over Nefratech:
"De ‘Nefratechers’ houden van een vonkende uitdaging. Als vakidioten worden zij daar erg enthousiast van! Het maakt niet uit of het nu zogenaamde ‘onmogelijke’ of veeleisende opdrachten zijn. Daag ze uit en de vonk slaat gegarandeerd naar u over!”
Frank Lenaers
Directeur
Over Nefratech
Als EDM-Center blijft Nefratech EDM-Center nieuwsgierig naar de nieuwste technieken van het CNC-vonkverspanen. En wij willen vooroplopen! Sinds 2000 produceren wij al 5-assige werkstukken door middel van draadvonken en sinds 2019 kunnen wij zelfs werkstukken tot drie ton hanteren!
De capaciteiten van het machinepark willen wij optimaal uitdagen!
Alle ‘Nefratechers’ samen beschikken over enorm veel vakkennis en ervaring. Dus zet hen gerust voor een uitdaging die het uiterste van hun kennis vraagt. Zij lossen het voor u op! Bekijk wie er in ons team zitten en leer hen kennen.
Nu weet u (bijna) alles over Nefratech!
Metaal bewerken met Nefratech EDM-Center
- Stansmatrijzen
- Opspanmallen
- Spuitgietmatrijzen
- Stansen / stansmessen
- Spline-vertandingen
- Tandwielen
- 2,5D-vormmallen
- Snijgereedschappen
- Stempels
- Onderdelen voor de medische industrie
- Onderdelen voor de luchtvaart en ruimtevaart
- Onderdelen voor defensie
- Vormgereedschappen
- Metalen componenten
- Prototypes
- Productie uit één stuk
- CAM-schijven en rondingen
- Meetapparatuur
- Extrusiemallen
- Volgbuig- en vormgereedschappen
Dienstverlening Nefratech EDM-Center
In eigen huis voeren wij de volgende werkzaamheden uit:
Bewerken van metaal
Namens de opdrachtgever verzorgen wij de volgende diensten die extern plaatsvinden bij betrouwbare partners: